Witaj nieznajomy
Zaloguj Zarejestruj
Getak - dobrze zlecone
Zarejestruj się
Dodawanie zlecenia

Zlecenia w serwisie Getak.pl można dodać na kilka sposobów. Poniżej znajduje się informacja o możliwościach zamieszczenia zleceń w serwisie.

 

1. Zlecenie do serwisu może dodać tylko osoba posiadająca aktywne w nim konto. Jeżeli już je posiadasz zaloguj się. Jeżeli natomiast nie posiadasz swojego konta zarejestruj się bezpośrednio z tego miejsca.


Po zalogowaniu możesz dodać zlecenie na dwa sposoby:
I. dodaj zlecenie poprzez panel Użytkownika.
II. dodaj zlecenie bezpośrednio z listy

I. Dodaj zlecenie poprzez panel Użytkownika


1. Po zalogowaniu się do serwisu w prawym pasku pojawi się Twój panel, w którym znajdują się wszystkie informacje o Twoim koncie i informacje podane przez Ciebie przy rejestracji.


Poniżej panelu Twojego konta znajduje się przycisk „Dodaj zlecenie” - jest on dostępny i widoczny jedynie po zalogowaniu się do serwisu.

2. Klikając ten odnośnik zostaniesz przekierowany do formularza ogłoszeniowego, dzięki któremu będziesz mógł dodać zlecenie.

 

II. Dodaj zlecenie bezpośrednio z listy

1. Na głównej stronie serwisu wybierz, klikając w odnośnik, interesującą Cię branżę, a następnie kategorię.


 

2. Po zawężeniu przez Ciebie kategorii na liście pojawiają się zlecenia przyporządkowane tylko do wybranego przez Ciebie zakresu np. Jeżeli wybrałeś branże IT, a następnie kategorię Programowanie - na liście zleceń wyświetlą się tylko zlecenia przyporządkowane do Programowania.

Obok głównej nazwy branży znajduje się przycisk „Dodaj zlecenie” – wybranie go spowoduje automatyczne przyporządkowanie Twojego zlecenia do branży i kategorii w jakiej się znajdowałeś na formularzu ogłoszeniowym, np. Jeżeli na stronie głównej wybrałeś branżę IT, a następnie kategorię Programowanie, na Twoim formularzu po kliknięciu „Dodaj zlecenie” te pola będą przyporządkowane jak na obrazku poniżej.